Sıkça Sorulan Sorular

Havaalanına giderken transfer saatini nasıl seçmeliyim?
Lütfen transfer saatini seçerken havalimanı transferlerinde uçuş saatinden yurtiçi uçuşlar en az 1 saat önce, yurtdışı uçuşlar için 2 saat önce havalimanında olmanız gerektiğini unutmayınız. Araç sizin seçmiş olduğunuz saatte sizi alacaktır.
 
Transfer esnasında başka noktaya uğranabilir mi?
Transfer alınış noktanızdan bırakılış noktasına kadar yapılmaktadır. Transferde duraklama yapılamamaktadır. Araç bırakılış noktasına duraklamasız gitmektedir.
 
Eğer uçağim rötar yaparsa ya da erken inerse?
Biz rezervasyon sırasında verdiğiniz uçuş numaranızdan uçuşunuzu takip ediyoruz. Uçağınız rötar yaparsa şoförünüz uçağınız alana inene kadar bekleyecektir. Bu durumda ek bir ücret ödemeniz gerekmez. Fakat uçuşunuz da planlana göre büyük bir değişiklik oldu ise bize eposta veya telefon ile bildirmeniz gereklidir.
 
Şoförle nasıl buluşacağım?
Transferinize 5-6 saat kala rezervasyon sırasında vermiş olduğunuz cep telefonuna ve eposta adresine şoförünüzün iletişim bilgileri gönderilecektir.
 
Uçuşum iptal olursa ne yapacağım? 
Sizden kaynaklı olmayan bir uçuş iptali durumunda paranız iade edilecektir. Lütfen uçuş iptalinizi bize eposta ya da telefon yoluyla bilgi veriniz.
 
Nasıl ödeme yapabilirim?
Rezervasyonun son adımında kredi kartı ya da banka havalesi ile ödeme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.
 
Ne kadar önceden rezervasyon yaptırmalıyım?
Son rezervasyon saati istediğiniz araç ve transferin yapılacağı şehre göre değişmektedir. Ortalama 24 saat önce rezervasyonunuzu tamamlamış olmalısınız.
 
Reservasyonumu iptal edebilir miyim?
Evet, satın alırken göreceğiniz son iptal saatine kadar rezervasyonunuzu ücretsiz iptal edebilirsiniz.
 
Reservasyonumda değişiklik yapabilir miyim?
Evet, satın alırken göreceğiniz son değişiklik saatine kadar rezervasyon bilgilerinizde değişiklik yapabilirsiniz.

ABONE LİSTEMİZE KATILIN

Tüm indirim ve kampanyalardan anında haberdar olun.

Bitransfer - Türkiye'nin en çok tercih edilen transfer hizmeti

Gitmek istediğiniz yere, kendi seçeceğiniz araçlar ve profesyonel sürücülerle gitmenizi sağlıyoruz. Seyahatlerinizde, eğlencelerinizde, toplantılarınızda, transfer ihtiyacınız olduğu tüm anlarda dilediğiniz yer ve zamanda kullanabilirsiniz.

Erişilebilir fiyata kaliteli transfer hizmeti Bitransfer'de

Bitransfer 2016 yılından bu yana edindiği tecrübesiyle neyi hakettiğinizi biliyor, bu yenilikleri deneyimlemeniz için hazırız. Kurumlara özel talepleriniz için de bize ulaşabilirsiniz.