Samsun’a Gitmek ve Havalimanı Transfer Hizmeti Almak!

Seyahat konusunda ne kadar başarılı bir millet olduğumuzu anlatmaya gerek yok. Konforumuza oldukça düşkün olduğumuz için de uçakla seyahat etme hususunda oldukça iştahlıyız. Ancak şunu ifade etmek gerekir. Geç rezervasyon nedeniyle uçak biletine en fazla para ödeyen kişi de biziz. Her ne kadar ülkemizde havayolu şirket sayısının artmasıyla beraber fiyatlar ucuzladıysa da, erken rezervasyonla geç yapılan rezervasyon arasındaki fiyat farkı çok yüksektir. Erkenden rezervasyon yaparak, aradaki farkı Samsun havalimanı transfer hizmetleri için kullanabiliriz.  

Transfer hizmeti almak için bileti ucuza getirmek

Bileti ucuza getirmenin birden fazla yolu var. Bunlardan en bilineni, uçak biletini erkenden almaktır. Bu erkenden alma hususunda bir zaman duymak istiyorsanız, bunun en iyisini seyahat zamanınızın 21 gün öncesi olduğunu ifade edebiliriz. Tabi bunu belirlemek biraz zor olabilir. Eğer esnek seyahat zamanlarına sahip değilseniz, 21 gün sonrasına bilet alabilmeniz bazen sıkıntı yaratabilir. Ancak bazı havayolu firmalarının son 24 saatlik iptallerde bile para iadesi yaptığını unutmayın. Bu tür havayolu firmalarını seçtiğinizde, herhangi bir sorun söz konusu olmaz.

Ucuz bilet almanın bir yolu da, uçak arama motorlarını kullanarak en ucuz bilet satışı yapan firmayı bulmanızdır. Bununla beraber yolculuğunuzu hafta sonu değil, hafta içi yapmanızdır. Bir araştırma, hafta sonunda yapılan bilet satışlarının hafta içine göre daha fazla olduğu ortaya koydu. Bu herkesin tatile çıkmak için seçtiğini günler içinde aynıdır. Dolayısıyla herkesle birlikte hareket etmek yerine daha esnek zamanları seçerek, biletinizi ucuza alabilirsiniz.

Transfer hizmetinden faydalanın!

Biletinizi ucuza getirdiğinizde, faydalanabileceğiniz farklı hizmetler olabilir. Bunlardan birisi de, havalimanı transfer hizmetidir. Havayolu seyahatinin yarattığı konforu devam ettirmek için transfer hizmetinden faydalanmak son zamanların en cazip tercihleri arasında yer alıyor. Prestij ve imaj sahibi biriyseniz bunun sağladığı farklı yararlarda var. Şehir kalabalığına karışmadan ve toplu taşıma araçlarında zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde yolculuğa devam edebilme imkanı transfer hizmetiyle mümkündür.

Transfer hizmetinin sağladığı faydalar nedir?

Ülkemizde transfer hizmetlerine yönelik talepler giderek artıyor. Bu taleplerin karşılanmasına yönelik hizmet sunan firmalar, TURSAB üyesi olmak durumundalar. Söz konusu firmaların sağladıkları hizmetin resmiyeti buna bağlıdır. Söz konusu firmalardan alınacak hizmetle elde edilecek yararlar şu şekildedir:

  1. Bir işadamı veya akademisyen için zaman oldukça önem ifade eder. Samsun havalimanı transfer hizmetinden yararlanarak hızlı şekilde istediğiniz adrese ulaşabilirsiniz. Ayrıca imaj ve prestijinize uygun bir yolculuk geçirmiş olursunuz.
  2.  Kaliteli bir şekilde sağlanan hizmet sayesinde, zamandan tasarruf edersiniz. Böylece ulaşacağınız yere geç kalmanın veya çok erkenden gitmenin yaratacağı olumsuzlukları aşabilirsiniz.
  3. Transfer hizmeti için kullanılan araçların konforu, geniş hacmi ve ferah havası nedeniyle transfer boyunca istirahat edebilir, göz atmak istediğiniz işlere son kez bakabilirsiniz.
  4. Birden fazla kişiyle yaptığınız seyahatlerde transfer hizmetinden faydalanmak, çok daha uygun fiyatlarla seyahatinizi tamamlamanızı sağlar.
  5. Şehri bilmeyenler için de transfer hizmeti iyi bir çözümdür. Şehir kalabalığına karışmadan istenilen adrese ulaşımı mümkün kılar. Böylece şehirde kaybolma veya gidilecek adrese geç kalma gibi olumsuz durumlar yaşanmaz.

Transfer hizmetlerini  almadan önce firmanın  kuralları hakkında bilgi sahibi olmayı unutmayın. Bazı firmalar, rötar veya iptal gibi durumlar da müşteri odaklı çözümler sunmayabilir. Müşteriyi düşünen firmalar, seyahatle ilgili sürprizlerde daha iyi çözüm ortaya koyabilirler. 

ABONE LİSTEMİZE KATILIN

Tüm indirim ve kampanyalardan anında haberdar olun.

Bitransfer - Türkiye'nin en çok tercih edilen transfer hizmeti

Gitmek istediğiniz yere, kendi seçeceğiniz araçlar ve profesyonel sürücülerle gitmenizi sağlıyoruz. Seyahatlerinizde, eğlencelerinizde, toplantılarınızda, transfer ihtiyacınız olduğu tüm anlarda dilediğiniz yer ve zamanda kullanabilirsiniz.

Erişilebilir fiyata kaliteli transfer hizmeti Bitransfer'de

Bitransfer 7 yıllık tecrübesiyle neyi hakettiğinizi biliyor, bu yenilikleri deneyimlemeniz için hazırız. Kurumlara özel talepleriniz için de bize ulaşabilirsiniz.