Sabiha Gökçen Havalimanı Transferi

Sabiha Gökçen Havaalanı Transferle Rahat Ulaşım!

Mega Kent İstanbul için ulaşım transferi çözümlerini bir adreste toplayan BiTransfer ile artık ulaşım daha rahat! Sadece birkaç adımda Sabiha gökçen havaalanı transfer hizmetini alabilir, uçaktan iner inmez sizi bekleyen araçla yolculuğa devam edebilirsiniz.

Bana da BiTransfer!

Kurulduğu andan itibaren hızla büyüyen bir girişime dönüşen BiTransfer, 8 yıllık ulaşım sektörü deneyimine sahip ekiple eşsiz bir hizmete dönüşüyor. İstanbul bölgesindeki transfer hizmeti veren tüm firmaları tek adreste toplayan girişim, böylece shuttle hizmeti almak isteyenler için birden fazla alternatifin bulunduğu pazara dönüşüyor. Sabiha gökçen havaalanı transfer hizmeti için rezervasyon sıkıntısı yaşamadan, dilediğiniz gün ve saatte hizmet alacak olmanın kolaylığını hemen yaşayın!

Webden veya mobilden!

BiTrasnfer sitesi üzerinden veya mobil uyumlu web sayfası üzerinden transfer hizmetini alacağınız bölgeyi, transferin yapılacağı yeri, gün ve zaman gibi detayları hızlıca seçebilir, ardından da programınıza en uygun araç ve transfer fiyatlarını görebilirsiniz. Cebinize en uygun transferi gerçekleştirecek aracı seçerek, hemen ödeme yapabilir ve Sabiha Gökçen havaalanı transfer planınızı tamamlayabilirsiniz.

Sabiha Gökçen havaalanı transferde sorun olursa, ne olacak?

Kesinlikle endişeye mahal yok. Çünkü transfer hizmetiyle ilgili tüm detaylar, BiTransfer şirketi tarafından kontrol ediliyor. Dolayısıyla transferle ilgili gerçekleşecek her türlü problemde tek iletişim kuracağınız adres, BiTransfer şirketidir. Sektörde 8 senelik tecrübeye sahip ekip tarafından kurulduğu ifade ettiğimiz BiTransfer’in işleyiş mantığı tamamen müşterileri korumaya yöneliktir. Aşırı müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarla transfer hizmetleri sektöründeki standartları yükselten şirketimiz, olası uçuş iptalleri, rötar veya programda meydana gelebilecek değişiklikler için esneklik sunuyor.

Tamamen ücretsiz iptal imkanı

Sabiha Gökçen havaalanı transfer siparişinizi herhangi bir bahane göstermeden ve bir bedel ödemeden belli bir zamana kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz. Bunun dışında rötar gibi gecikmeler BiTransfer ekibi tarafından görülür ve transfer saatiyle ilgili gerekli güncelleme yapılır. Uçuş iptalleri veya programla ilgili iptallerde de müşteri temsilcisine ulaşarak, gerekli bilgiyi yapmanız işlemenizin lehinize sonuçlanması için yeterli olacaktır.

BiTransfer ile güven ve huzurla…

Konforlu araçlar, güvenilir hizmet ve her aşamada yanınızda olan ekiple Sabiha Gökçen havaalanı transferi kabus olmaktan çıkacak. İstanbul’da gitmek istediğiniz her noktaya hızlı bir şekilde ulaşımı mümkün kılarak zamandan tasarruf sağlamanıza imkan veren BiTransfer ile esnek bir shuttle hizmetine sahipsiniz. 

ABONE LİSTEMİZE KATILIN

Tüm indirim ve kampanyalardan anında haberdar olun.

Bitransfer - Türkiye'nin en çok tercih edilen transfer hizmeti

Gitmek istediğiniz yere, kendi seçeceğiniz araçlar ve profesyonel sürücülerle gitmenizi sağlıyoruz. Seyahatlerinizde, eğlencelerinizde, toplantılarınızda, transfer ihtiyacınız olduğu tüm anlarda dilediğiniz yer ve zamanda kullanabilirsiniz.

Erişilebilir fiyata kaliteli transfer hizmeti Bitransfer'de

Bitransfer 7 yıllık tecrübesiyle neyi hakettiğinizi biliyor, bu yenilikleri deneyimlemeniz için hazırız. Kurumlara özel talepleriniz için de bize ulaşabilirsiniz.