www.bitransfer.com

Gizlilik ve Güvenlik

İşbu sözleşmede kullanılan kavram ve kısaltmaların açıklamaları aşağıda verilmiştir.

1.Bitransfer: Turizm Eğitim Ve Sağlık Hizmetleri A.Ş.

2.Site: www.bitransfer.com web sitesi.

3.Ziyaretçi: Siteyi kişisel iletişim bilgilerini vermeden okuyarak bilgilenme amaçlı ziyaret eden, kullanan şahıs veya şahıslar.

4.Üye/Müşteri: Siteyi kullanmak için gereken asgari bilgileri girerek geçerli bir e-mail adresini ve bir şifreyi kullanan, siteye bu yolla giriş yapan ve bunun için kişisel ve/veya kurumsal bilgilerini, hizmet detaylarını kendi rızasıyla veren kişi ya da kurumlar.

5.Kullanıcı: Siteyi kullanan tüm ziyaretçi, üye ve müşterilerin genel tanımıdır.

1. Gizlilik: Bu site, münhasıran Bitransfer'e  aittir ve Bitransfer, kullanıcılarının gizliliklerini korumakla sorumludur. Genel olarak bu gizlilik sözleşmesi, Bitransfer tarafından toplanan ve kullanılan tüm Kullanıcı bilgileri için geçerlidir. Bu Gizlilik Sözleşmesi, Bitransfer tarafından bu sitede toplanan bilgi ve veri türlerini; bunların nasıl kullanılıp korunduğunu ana hatlarıyla açıklamaktadır. Bitransfer, bu sözleşmede yer alan kuralların tümü ile eksiksiz bir şekilde yerine getirileceğini teyit etmektedir. Böylelikle, iş burada yer verilen ilkelere bağlı olarak, Bitransfer tarafından toplanmış olan her türlü bilginin; Bitransfer'in ilgili hizmeti sunan bölümündeki ekibince alınan sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklanması hususunda azami özen gösterilmektedir. Ancak bu sorumluluk, internet ortamının gerektirdiği koşullar içerisinde sağlanan en üst düzey gizliliği içermekte olup, bununla sınırlıdır. Site, Bitransfer’in  ortaklık, bağlı kuruluş veya temsilcilerine ait sitelere ve gizlilik konusunda yeterince duyarlı olduğunu gösterebilen ve standartlara uygun olan diğer sitelere bağlantılar içerebilmektedir. Ancak ilgili sitelerin içeriği ya da gizlilik uygulamalarından Bitransfer sorumlu tutulamaz.

2. Kişisel Bilgiler ve Üyelik Kayıtlarının Gizliliği: Siteyi kullanarak, site aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgilerinizin Bitransfer ve bağlantılı şirketler ve temsilciler tarafından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız. Site üzerinden üye sayfanızı kullanabilmeniz için e-posta adresiniz ve şifrenizi kullanmanız gerekmektedir. Şifrenizi üyelik sayfanız üzerinden değiştirmeniz önerilmektedir. Ayrıca; hizmetlerimizden herhangi birini satın aldığınız sırada verdiğiniz bilgilerin tam ve doğru olduğundan sorumlusunuz. İşlemlerinizi sürdürebilmesi için gerekli olan bilgiyi tam veya doğru olarak sağlayamamanız durumu, web sitemizden beklediğiniz hizmeti yerine getiremememize neden olabilir. Bilgilerinizi tam ve doğru vermemenizden kaynaklanabilecek, web sitesi kullanımının ve/veya hizmetlerin aksaması durumundan Bitransfer hiçbir biçimde sorumlu değildir. Üyelik bilgilerinizin her zaman gizli tutulması gereklidir; 3. kişilerin sizin kullanıcı adı ve/veya şifre bilgilerinize ulaşmasından dolayı Bitransfer’in hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu bilgileri gizli tutmamanızdan kaynaklanan her türlü sorumluluk şahsınıza ait olup, Bitransfer her ne nam adı altında olursa olsun, herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir.

3. Bizimle Paylaştığınız Bilgilerin Korunması: Bitransfer, kendisine bu Sitenin ve sitede bulunan hizmetlerin kullanılması için sunulan tüm kişisel bilgi ve verileri güvenli sunucularda barındırır, varsa mali bilgilerin iletimi ve şifrelenmesi dahil, korunması için çeşitli güvenli teknikler kullanır.

Bize bilgi gönderiminde bulunduğunuz pek çok form ve veri ortamı; şifrelenerek korunmaktadır.

Girmiş olduğunuz bilgi ve veriler, hizmetlerimizin gerektirdiği şekilde ve hukuki olarak saklanması gereken süre ile sistemimizde saklanmaktadır. Tarafımızca tutulmakta olan verilere ulaşılması ya da bilgilerin değiştirilmesi üye giriş sayfaları aracılığı ile yapılabilmektedir. Bu sayfaları kullanmanız; gerekli bilgi ve verilerin güncellenmiş halinin Bitransfer tarafından işbu Gizlilik Sözleşmesi'ne tabi olarak saklanmasına ve kullanılmasına onay verdiğiniz anlamına gelecektir.

4. Zaman içerisinde Bitransfer ve bağlantılı şirketler ve/veya temsilcileri Site yolu ile bilgisayarınıza bir küçük bir metin dosyası gönderebilir. Bu bilgiler Site sunucusu tarafından İnternet tarayıcınıza gönderilen ve daha sonra bilgisayarınızın hafızasında depolanan, küçük verilerdir. Gönderilen küçük metinler sisteminize zarar vermez. Bu uygulamayla Siteye yaptığınız tekrarlı ziyaretlerin kolaylaşması sağlanır. İnternet tarayıcınızın ayarlarını değiştirerek gönderilen metinlerini kabul etmeyebilir ya da bilgisayarınıza bir metin gönderildiğinde tarayıcınızın sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz. Metinleri reddederseniz sitemizde ve diğer web sitelerinde karşılaşacağınız uygulamalar azalabilir ve bazı özellikler istenen şekilde çalışmayabilir. Bu azalan uygulamalardan ve aksaklıklardan Bitransfer sorumlu değildir.

5. Sözleşme Değişiklikleri: Bu Gizlilik Sözleşmesi değişikliğe tabidir. Bitransfer, Gizlilik Sözleşmesi'ndeki herhangi bir değişiklik sitede duyuracaktır. Site kanalıyla Bitransfer 'ye gönderilen ve/veya iletilen tüm kişisel ve/veya üyelik ve/veya bilgileri, değiştirilmiş şekliyle Gizlilik Sözleşmesi'nin şart ve koşullarına tabidir.

6. Bize Ulaşın: Bu Gizlilik Sözleşmesi ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek, veya Gizlilik Sözleşmesi'nin ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz info@bitransfer.com adresine yazabilirsiniz. Bitransfer bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır.

www.bitransfer.com Gizlilik Sözleşmesi  01/03/2016 tarihinden itibaren geçerli kalacaktır.

انضموا الى قائمة اعضائنا

كونوا على دراية بجميع التخفيضات و العروض في لحظتها

بي ترنسفير- هي خدمو التنقل الاولي في تركيا

نوفر لكم الذهاب الى الاماكن التي تريدونها بالسيارة التي تختارونها و برفقة سائقين محترفين. يمكنكم استخدام خدمات التنقل في جميع الاماكن و جميع المجالات سواء لرحلاتكم الخاصة او من اجل الترفيه او من اجل الاجتماعات.

في بي ترنسفير خدمة تنقل عالية الجودة باسعار مناسبة

تعرف بي ترنسفير جيدا خطوات تحركها وذلك لان لديها خبرة 7 سنين في مجال العمل، كما اننا جاهزون لتجارب التجديد الخاصة بكم. يمكنكم التواصل معنا من اجل الطلبات الخاصة بالمؤسسات.