Ramazan Bayramı'nda Gidilebilecek Tatil Noktaları

Ramazan Bayramı'nda Gidilebilecek Tatil Noktaları
Yaşamak için çalışılması gerektiği bir gerçek ama sadece evden işe, işten eve gidip gelmek ya da sadece arkadaşlarla buluşup çay-kahve içmek de hayatın tadını alma konusunda epey kısıtlayıcı; bunu kabul edelim.
اقرأ التتمة

İlkbahar'da Vizesiz Gidilebilecek Ülkeler

İlkbahar'da Vizesiz Gidilebilecek Ülkeler
Gezmeyi, yeni yerleri keşfetmeyi çok seviyorsunuz; biliyoruz. Hatta bildiğimiz bir şeyi daha söyleyelim; vize gibi sınırlayıcı etmenleri pek sevmiyorsunuz. O halde kendinizi kısıtlamayın! Biletinizi alın, valizinizi hazırlayın, pasaportunuzu çantanıza atın ve keşfe çıkın.
اقرأ التتمة

Bitransfer'in Diğerlerinden Farkı ne?

Bitransfer'in Diğerlerinden Farkı ne?
Mart 2016’dan bugüne mükemmel bir yolculuğun içerisindeyiz. İnsan işini severek yapınca hiç bitmesin istiyor. Daha önce bizimle seyahat ettiyseniz bunun zaten farkına varmışsınızdır.
اقرأ التتمة

انضموا الى قائمة اعضائنا

كونوا على دراية بجميع التخفيضات و العروض في لحظتها

بي ترنسفير- هي خدمو التنقل الاولي في تركيا

نوفر لكم الذهاب الى الاماكن التي تريدونها بالسيارة التي تختارونها و برفقة سائقين محترفين. يمكنكم استخدام خدمات التنقل في جميع الاماكن و جميع المجالات سواء لرحلاتكم الخاصة او من اجل الترفيه او من اجل الاجتماعات.

في بي ترنسفير خدمة تنقل عالية الجودة باسعار مناسبة

تعرف بي ترنسفير جيدا خطوات تحركها وذلك لان لديها خبرة 7 سنين في مجال العمل، كما اننا جاهزون لتجارب التجديد الخاصة بكم. يمكنكم التواصل معنا من اجل الطلبات الخاصة بالمؤسسات.