Kurumsal

Yılların getirdiği tecrübe ile size en iyi transfer deneyimini yaşatmak için buradayız!

 

Kurumunuzun hizmet süreçlerinde kullanması gereken transfer hizmetinin; firmanıza özel CRM sisteminize entegre altyapısının kurulumuyla birlikte anlık iletilebilmesini, kaliteli bir şekilde tamamlamasını, raporlamasını, entegre faturalanmasını ve yeni taleplerinizle geliştirilmesini sağlıyoruz. 

Kurumsal firmaların transfer hizmeti satın alımlarında yaşadığı sıkıntıların neler olduğunu biliyoruz. 

Bitransfer 7 yıllık tecrübesiyle geliştirilmiş insan hatasını en aza indirgeyen, firmanızın farklı taleplerinize göre özel olarak geliştirilebilir sistemiyle işinizi kolaylaştırır. Müşterinizin, misafiriniz yada ekibinizin ihtiyacı olan transfer hizmetini sisteminize giriş yaparak dakikalar içinde hakkettiğiniz bir deneyime dönüştürebilirsiniz.

Bitransfer'in operasyon tecrübesi ve yeniliklerini tüm paydaşlarınıza yaşatabilir, bu deneyimi paylaşabilirsiniz.

ABONE LİSTEMİZE KATILIN

Tüm indirim ve kampanyalardan anında haberdar olun.

Bitransfer - Türkiye'nin en çok tercih edilen transfer hizmeti

Gitmek istediğiniz yere, kendi seçeceğiniz araçlar ve profesyonel sürücülerle gitmenizi sağlıyoruz. Seyahatlerinizde, eğlencelerinizde, toplantılarınızda, transfer ihtiyacınız olduğu tüm anlarda dilediğiniz yer ve zamanda kullanabilirsiniz.

Erişilebilir fiyata kaliteli transfer hizmeti Bitransfer'de

Bitransfer 7 yıllık tecrübesiyle neyi hakettiğinizi biliyor, bu yenilikleri deneyimlemeniz için hazırız. Kurumlara özel talepleriniz için de bize ulaşabilirsiniz.