Kurumsal

İşletmenizin gitmesi gereken her yer için Bitransfer

 

Bitransfer ile Havaalanına bir yolculuk. Müşterileriniz için bir araba. Kuruluşunuzun seyahat şekli için mantıklı olan seçenekler oluşturmak kolaydır.

        

Tüm şirketinizin karayolu taşımacılığı için dijital bir “karargah”. Tüm seyahat aktivitenizi net bir şekilde görün ve faturalandırmayı, masraflandırmayı ve raporlamayı otomatikleştirin.
Verimsiz, zaman alan harcamalara elveda deyin - harcama raporu başına %30 tasarruf sağlayın. İhtiyaçlar daha karmaşık hale geldikçe yenilikçi bir şekilde karayolu taşımacılığını ölçeklendirin.
İstanbul, Ankara, İzmir, Muğla, Antalya, Samsun, Trabzon, ve Adana olmak üzere bir çok şehirde ulaşımınızı sağlayın.
Bitransfer'in operasyon tecrübesi ve yeniliklerini tüm çalışanalarınıza yaşatmak için şimdi bizimle info@bitransfer.com adresinden iletişime geçin

ABONE LİSTEMİZE KATILIN

Tüm indirim ve kampanyalardan anında haberdar olun.

Bitransfer - Türkiye'nin en çok tercih edilen transfer hizmeti

Gitmek istediğiniz yere, kendi seçeceğiniz araçlar ve profesyonel sürücülerle gitmenizi sağlıyoruz. Seyahatlerinizde, eğlencelerinizde, toplantılarınızda, transfer ihtiyacınız olduğu tüm anlarda dilediğiniz yer ve zamanda kullanabilirsiniz.

Erişilebilir fiyata kaliteli transfer hizmeti Bitransfer'de

Bitransfer 7 yıllık tecrübesiyle neyi hakettiğinizi biliyor, bu yenilikleri deneyimlemeniz için hazırız. Kurumlara özel talepleriniz için de bize ulaşabilirsiniz.