Konya Havalimanı Transfer Hizmeti!

Ülkemizde araç kiralama hizmetlerinin giderek arttığını ifade edebiliriz. Özel araç kiralamaya ilginin artması da beraberinde daha özel hizmetlerin bu sektör içerisinde ortaya çıkmasına neden oldu. Bunlardan birisi, transfer hizmetleridir. Son zamanlarda daha fazla tercih edilmeye başladı. Seyahat edenler için havalimanından gitmek istedikleri güzergaha hızlı ve konforlu bir yolculuk sunuyor. Konya havalimanı transfer hizmetleri de seyahatine ayrıcalıklı devam etmek isteyenler için iyi bir deneyim vaat ediyor.

Transfer hizmeti nedir, neden alınmalıdır?

Birçok ülkede uygulanmaya başlayan bir hizmet olduğunu ifade edelim. Zamanın değerli olduğu herkes için mükemmel bir imkan yaratıyor. Seyahat etmek istediğiniz şehrin havalimanında sizi karşılayacak özel araçlarla daha önce belirlenen lokasyona doğru hızlı bir transfer süreci işliyor. Bu da, şehir içerisinde toplu taşımayla kaybedilecek zamanın kazanılması anlamına geliyor. Tabi tek elde edilecek fayda bu değildir. Bununla beraber prestij ve imaj sahibi kişiler için de transfer hizmetleri oldukça önemli bir hizmettir.

Bir transfer hizmetine ihtiyacınız var mı?

Konya havalimanı transfer hizmetinden yararlanıp, yararlanmama konusundaki endişelerinizi giderecek bir değerlendirme ortaya koyuyoruz. Bu değerlendirme sonrasında transfer hizmetlerini seçip, seçmeme konusunda daha net olabilirsiniz.

  1. Eğer Konya için konferans veya seminere konuşmacı davet ettiyseniz ve kendisini havalimanında karşılamak istiyorsanız, transfer hizmetleri sizin için ideal olabilir. Bu sayede VIP standartlarda araçlarla konuşmacı yapacak akademisyen veya yazarın imaj ve prestijine uygun bir karşılama yapmış olursunuz.
  2. Yine işadamı veya akademisyen gibi önemli biriyseniz, Konya havalimanından sonra gitmek istediğiniz adrese çok daha rahat ve hızlı ulaşmayı tercih edebilirsiniz. Bunun için de yapmanız gereken transfer hizmetlerinin kalitesinden faydalanmaktır.
  3. Konya havalimanından gitmek istediğiniz adrese kadar herhangi bir çalışmanızı gözden geçirmek, yapacağınız konuşmayı tekrar etmek veya cevaplanması gereken mailleri göndermek için transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Lokasyon hızla gerçekleşirken geniş hacimli araç içerisinde rahatlıkla son kez göz atmak istediğiniz işleri yapabilirsiniz.
  4. Birden fazla kişiyle yaptığınız seyahatleri daha konforlu ve karlı hale getirmek için de transfer hizmetlerini kullanabilirsiniz. Geniş hacimli araçlarla birden fazla kişiyle yapacağınız transfer seyahatini daha karlı hale getirirken, yolculuğunuzun rahat geçmesini sağlayabilirsiniz.
  5. Daha önce Konya’ya gelmemiş kişiler için transfer hizmetleri önem arz eder. Şehirde çok fazla dolaşmadan doğrudan gidilmesi gereken adrese; hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşımı mümkün kılar.

Transfer hizmeti alırken neye dikkat etmelisiniz?

Transfer hizmetinden elde edilecek birçok faydanın olduğu ortadadır. Ancak hizmet aldığınız firmanın kaliteli olduğundan emin olmalısınız. Birçok transfer hizmeti sunan firma olsa da, sizin açınızdan en iyisinin uygun fiyata hizmet sunan ve belirtilen saatte havalimanında olabilecek veya iptal, erteleme gibi durumlarda esnek davranabilecek firmalarla çalışmalısınız.

Bu açından değerlendirme yapıldığında, TURSAB üyesini olmayan firmalardan transfer hizmeti almanız iyi olmaz. Bu işi resmi ve üst standartlarda yapan firmaların ilgili kurumlarca tanınması gerekir. Daha önce transfer hizmeti sunmamış veya seyahat sektöründe çalışmamış kişi veya kurumlardan alınacak hizmetler olumsuz bir şekilde de sonuçlanabilir. Satın aldığınız hizmetin faydasını görebilmek için doğru markalar üzerinden transfer hizmeti almanız gerektiğini asla unutmayın. Herhangi bir iptal veya seyahatle ilgili gecikme gibi durumlarda yardımcı olabilecek müşteri birimi bulunan ve sıkıntılar için çözüm üreten firmaları tercih etmelisiniz.

Son olarak şunu ifade edelim: Rahat ve konforlu bir seyahat için transfer hizmetleri Türkiye’nin her noktasında bulabilirsiniz. Uzman şoförler eşliğinde gerçekleşen transferler güvenli ve lüks araçlarla yapılıyor. 

ABONE LİSTEMİZE KATILIN

Tüm indirim ve kampanyalardan anında haberdar olun.

Bitransfer - Türkiye'nin en çok tercih edilen transfer hizmeti

Gitmek istediğiniz yere, kendi seçeceğiniz araçlar ve profesyonel sürücülerle gitmenizi sağlıyoruz. Seyahatlerinizde, eğlencelerinizde, toplantılarınızda, transfer ihtiyacınız olduğu tüm anlarda dilediğiniz yer ve zamanda kullanabilirsiniz.

Erişilebilir fiyata kaliteli transfer hizmeti Bitransfer'de

Bitransfer 7 yıllık tecrübesiyle neyi hakettiğinizi biliyor, bu yenilikleri deneyimlemeniz için hazırız. Kurumlara özel talepleriniz için de bize ulaşabilirsiniz.