İstanbul Yeni Havalimanı Transferi

İstanbul Yeni Havaalanı’ndan İstediğiniz Noktaya Bitransfer!

İstanbul’da transfer hizmeti almak isteyenler için ideal bir organizasyon noktası Bitransfer, 800’ü aşkın araç filosu ve deneyimli sürücüleriyle hizmet sunuyor. Detaylı zamanlama sistemiyle beraber İstanbul Yeni Havaalanından istediğiniz güzergaha hızlı ve güvenilir ulaşmak için Bitransfer…

Bitransfer nedir, ne değildir?

Mega kent İstanbul’a iş toplantısı, konferans veya fuar için gelir gelmez sizleri hedefinize ulaştıracak birilerinin olduğunu bilmelisiniz. Bu anlamda Bitransfer, transfer hizmeti sunan firmalarla bu hizmete ihtiyaç duyanları birleştiren önemli bir adres olarak faaliyetini sürdürüyor. Bitransfer web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden İstanbul yeni havaalanı transfer için İstanbul bölgesini ve havaalanından gidilecek noktayı, günü ve saati seçerek, transfer hizmetini yapacak araçları ve fiyatlarını görebilirsiniz.

Lüks, rahat ve güvenilir!

Bitransfer ile ortaklık kuran her transfer firması, kurumsal ve güvenilir bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla yasal olarak eksikleri bulunan araç filosu veya firmalar Bitransfer müşterilerine hizmet veremez. Güvenlikle ilgili tüm detaylara dikkat edildiği gibi müşteri memnuniyetini sağlamak için konforu da ön planda tutuyoruz.

Deneyimli sürücülerle gerçekleşecek İstanbul yeni havaalanı transfer işlemlerinizle ilgili her türlü sorun, problem, uçakta gerçekleşecek rötar veya iptal gibi işlemlerde tek muhatap Bitransfer şirketidir. Böylece başka hiçbir kişiyle iletişim kurmadan müşteriler için memnun edici hizmeti benimsemiş Bitransfer müşteri temsilcileriyle her türlü talebinizi görüşebilirsiniz.

İstanbul yeni havaalanı transfer hizmetinde nelere dikkat etmelisiniz?

Ne kadar planlarsanız planlayın, sürprizler her zaman planı bozar. Bu gibi durumlarda rezervasyon ve ödeme işlemlerini yaptığınız İstanbul yeni havaalanı transfer siparişinize ne olacağını merak edebilirsiniz. İhtimallerden birisi, uçağın rötar yapması nedeniyle belirttiğiniz transfer saatinde havaalanında olamamanız şeklinde olabilir. Bitransfer, verdiğiniz uçuş bilgileriniz doğrultusunda kontrollerini yaparak, rötarı görür ve transferle ilgili güncelleme yapmanıza imkan tanır.

Bunun dışında uçuşun iptal olması veya İstanbul’daki programa gerek duyulmadığı için uçuştan vazgeçmeniz gibi hususlarda Bitransfer müşteri hizmetlerine ulaşarak iptal işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca hiçbir bahane göstermeksizin İstanbul yeni havaalanı transfer hizmeti sipariş ayrıntıları üzerinden belli bir zamana kadar aktif olacak “ücretsiz iptal” seçeneğiyle transferi durdurabilirsiniz.

Yine bir başka ihtimal olarak, programınızdaki değişikliklerden dolayı İstanbul’a uçuşu erteleyebilirsiniz. Bu gibi durumda da sipariş ayrıntılarında yer alan “transferi değiştir” sekmesini kullanarak, yeni bir transfer programı oluşturabilirsiniz.

Bitransfer de her şey sizin!

Esnek ve hızlı çözümler sunarak transfer hizmetlerine yeni bir dinamizm getiren şirketimizle her şey daha rahat!

ABONE LİSTEMİZE KATILIN

Tüm indirim ve kampanyalardan anında haberdar olun.

Bitransfer - Türkiye'nin en çok tercih edilen transfer hizmeti

Gitmek istediğiniz yere, kendi seçeceğiniz araçlar ve profesyonel sürücülerle gitmenizi sağlıyoruz. Seyahatlerinizde, eğlencelerinizde, toplantılarınızda, transfer ihtiyacınız olduğu tüm anlarda dilediğiniz yer ve zamanda kullanabilirsiniz.

Erişilebilir fiyata kaliteli transfer hizmeti Bitransfer'de

Bitransfer 7 yıllık tecrübesiyle neyi hakettiğinizi biliyor, bu yenilikleri deneyimlemeniz için hazırız. Kurumlara özel talepleriniz için de bize ulaşabilirsiniz.