Havaalanı Transfer Hizmeti Artık Çok Kolay!

 

Transfer hizmeti sunan firma bulmak için internette kaybolmaya son. Bitransfer, ülkemizin her bölgesindeki havaalanı transfer şirketlerini sizin için bir araya getirdi. İstediğiniz havaalanından transfer hizmeti almak için Bitransfer ile birkaç adımda rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bitransfer hizmeti nedir? Ne Sağlar?

Ülkemizde havalimanı transfer hizmetlerine ilgi giderek artıyor. Ülke içerisindeki fuarlar, konferanslar, ticaret çoğaldıkça, seyahatte kaçınılmaz hale geliyor. Havaalanı transfer hizmeti de, kısa süreli planlı seyahatlerin olmazsa olmazları arasında. Bitransfer de önemi giderek artmaya başlayan transfer hizmetlerinin daha güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak amacıyla kuruldu. Ulaşım sektöründe 8 senelik tecrübeye sahip ekip tarafından kurulan firma, Türkiye’deki tüm transfer hizmeti sunan firmaları bir araya getiriyor.

Her yerden, her yere transfer hizmeti almak 3 dakika!

Bitransfer, kolay kullanılabilir ara yüze sahip sitesi ve mobil uygulaması üzerinden istediğiniz her yerden havaalanı transfer hizmeti almanızı sağlıyor. Sadece birkaç adımı izleyerek, transfer bölgesini ve transferin gerçekleşeceği noktayı belirlemeniz yeterlidir. Tabi planınızla ilgili gün ve saat detayını da girerek, gideceğiniz ildeki transfer hizmeti sağlayan firmaların sunduğu araç ve fiyatlara ulaşabilirsiniz. Anında rezervasyon yaparak, hizmeti satın alabilir ve havaalanına ulaştığınız anda aracınızla seyahatinize devam edebilirsiniz.

Tek muhatap Bitransfer!

Bitransfer üzerinden alacağınız hizmet için ikinci bir kişiyle muhatap olmazsınız. Transferle ilgili tüm sorumluluk Bitransfer’in üzerindedir. Herhangi bir rötar, uçuş iptali veya planlarınızdaki değişiklik gibi durumlarda esnek çözümler sunulmaktadır. Yaşanacak rötardan dolayı havaalanı transferi saatine yetişememe durumları kontrol altındadır. Ayrıca herhangi bir sürpriz durumlar da ise belli bir zamana kadar ücretsiz iptal veya programda değişiklik sekmelerini kullanarak, planı güncelleyebilirsiniz.

Neden transfer hizmeti almalısınız?

Havaalanı transfer hizmeti alarak zamandan tasarruf sağlarsınız. Fuar, konferans veya seminer gibi programlara yetişmek için hızlı ve güvenli transfer hizmeti alarak şehir içerisinde oyalanmadan programınıza geçebilirsiniz.  Üstelik bilmediğiniz bir şehirde gidilecek adresi bulmak kabusa dönüşebilir. Böyle bir durumla da muhatap olmamak için de havalanı transfer hizmeti alabilirsiniz. Önemli davetlilerinizin havaalanında karşılanması ve istenilen adrese konfor içerisinde ulaştırılması da transfer hizmetlerinden sağlanacak faydalar arasında. 

 

Seyahat Bloğu

Aktarmalı Uçuş Nedir, Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Aktarmalı Uçuş Nedir, Nelere Dikkat Etmek Gerekir?
Ne zamandır gezmek istediğiniz şehir için uçak bileti araştırmaya başladınız. Uçak bileti arama motorlarındaki farklı hava yolu şirketleri, size farklı fiyatlar sunuyor; bu güzel bir şey.
Devamını Oku

İlkbahar Aylarında Gezilebilecek Şehirler

İlkbahar Aylarında Gezilebilecek Şehirler
Seyahat etmenin elbette bir mevsimi yok ama ilkbahar aylarında evlerden dışarı çıkmak için fazladan bir motivasyona sahip olunuyor. Açan çiçekleri, parıldayan güneşi gidip farklı diyarlarda keşfetmek isteyenlerdenseniz ilkbaharda gidilebilecek şehirler sizi bekliyor.
Devamını Oku

Basınç Kulağa Bela: Uçuşta Kulağınızın Basınçtan Daha Az Etkilenmesi İçin Yapabilecekleriniz

Basınç Kulağa Bela: Uçuşta Kulağınızın Basınçtan Daha Az Etkilenmesi İçin Yapabilecekleriniz
Bazen tatil, bazen iş için düşüyorsunuz uzun uzun yollara. Nereye giderseniz gidin, en konforlu ve kısa yolculuk sunan ulaşım aracı ise uçaklar. Bizce de mesafeleri kısaltan uçaklar iyi ki varlar.
Devamını Oku

ABONE LİSTEMİZE KATILIN

Tüm indirim ve kampanyalardan anında haberdar olun.

Bitransfer - Türkiye'nin en çok tercih edilen transfer hizmeti

Gitmek istediğiniz yere, kendi seçeceğiniz araçlar ve profesyonel sürücülerle gitmenizi sağlıyoruz. Seyahatlerinizde, eğlencelerinizde, toplantılarınızda, transfer ihtiyacınız olduğu tüm anlarda dilediğiniz yer ve zamanda kullanabilirsiniz.

Erişilebilir fiyata kaliteli transfer hizmeti Bitransfer'de

Bitransfer 7 yıllık tecrübesiyle neyi hakettiğinizi biliyor, bu yenilikleri deneyimlemeniz için hazırız. Kurumlara özel talepleriniz için de bize ulaşabilirsiniz.