Hakkımızda

Yılların getirdiği tecrübe ile size en iyi transfer deneyimini yaşatmak için buradayız!

 

Bitransfer, kaliteli transfer hizmeti almak isteyen kitlenin, online mecrada olmak isteyen sorunsuz tedarikçi ile buluşmasını sağlayan süreç yeniliğidir. Kullanacağınız transfer hizmetinin; hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlanmasını, yeni taleplerinizle geliştirilmesini sağlıyoruz. Bunu yaparken Kültür Ve Turizm Bakanlığı A Grubu seyahat acenta işletme belgesi bulunan Türsab'a üye seyahat acentları ile hizmetlerimizi vermekteyiz.

Türkiye ve Avrupa’da toplam 30 şehirde 7/24 hizmet veren bir operasyonu sizlere sunuyoruz.

Transfer hizmeti satın alımlarında yaşanan sıkıntıların neler olduğunu biliyoruz. Bitransfer, transferin en ince ayrıntılarına kadar özenilerek ve farklı taleplerinize göre konumlanarak geliştirilmiştir. Hizmet esnasında ve devamında, takip ve sürekli hızlı çözümlerle transfer taleplerinizi artık bir tık ile uygulamanız çok kolay. 

Bitransfer 7 yıllık tecrübesiyle neyi hakettiğinizi biliyor, bu yenilikleri deneyimlemeniz için hazırız.

ABONE LİSTEMİZE KATILIN

Tüm indirim ve kampanyalardan anında haberdar olun.

Bitransfer - Türkiye'nin en çok tercih edilen transfer hizmeti

Gitmek istediğiniz yere, kendi seçeceğiniz araçlar ve profesyonel sürücülerle gitmenizi sağlıyoruz. Seyahatlerinizde, eğlencelerinizde, toplantılarınızda, transfer ihtiyacınız olduğu tüm anlarda dilediğiniz yer ve zamanda kullanabilirsiniz.

Erişilebilir fiyata kaliteli transfer hizmeti Bitransfer'de

Bitransfer 7 yıllık tecrübesiyle neyi hakettiğinizi biliyor, bu yenilikleri deneyimlemeniz için hazırız. Kurumlara özel talepleriniz için de bize ulaşabilirsiniz.