Esenboğa Havalimanı Transfer!

Havalimanından Ankara’nın istediğiniz noktasına hızlı bir şekilde ulaşmak kim istemez ki? Yoğun bir iş temponuz varsa ve rahatınıza çok düşkün biriyseniz, transfer hizmetlerinin ne anlam ifade ettiğini biliyorsunuz demektir. Toplu taşıma araçlarını veya taksi gibi ulaşım tercihlerinde bulunmanın gideceğiniz fuar, konferans veya seminer için iyi bir imaj yaratmayacağının farkındaysanız, yine çözüm olarak transfer hizmetlerini görüyorsunuzdur. Esenboğa havalimanı transfer hizmeti çözümleri için bir değil, birden fazla alternatifi bir arada görmeniz için ve en doğru tercihi yapabilmeniz adına BiTransfer’i keşfedin!

Eskiden transfer hizmeti almak çok daha karmaşıktı!

İnternetteki bilgi kirliliğinden arınarak, doğru transfer firmasını bulmak artık mümkün. BiTransfer, tam olarak bunu sağlamak ve müşterilerine daha güvenli bir transfer hizmeti sunmak için kuruldu. Türkiye’nin her noktasındaki transfer firmalarını ağına dahil ederek büyümeye devam eden BiTransfer, Esenboğa havalimanı transfer çözümü arzulayanlar için de harika bir adres olmayı sürdürüyor. 
BiTransfer ile seyahat planınıza en uygun aracı bulmak için sitedeki planlayıcı kullanmanız yeterlidir. Havalimanından gideceğiniz yeri seçmeniz ve son olarak da tarih saat ayarını yapmanız transfer için uygun araçların listelenmesini sağlayacak. Liste içerisinden size uygun aracı seçerek, ödemenizi hemen veya transfer saatinden bir gün önce yapabilirsiniz.

Her şey tamam ama sorun olursa, ne olacak?

Ankara’ya seyahatinizi gerçekleştirmek üzere havalimanına geldiğiniz ancak uçağınızın kalkması gereken saatten daha geç kalkacağını gördünüz. Bu durumda transfer işlemlerinizin sıkıntıya gireceğiniz sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. BiTrasnfer, uçuş numaranızdan gerekli takibi yaparak uçuşla ilgili bilgilere sahip olur. Buna göre de transferi gerçekleştirecek şoför bilgilendirilir. Rötar durumunda herhangi bir ek ücret ödemeden havalimanına indiğiniz saatte transfer işleminiz gerçekleştirilir. 
Planlarınızda meydana gelecek değişimler için de sistem üzerinden gerekli güncellemeyi yapabilirsiniz. Bununla beraber uçuşların iptal olması gibi durumlarda da paranız iade edilir. Ancak bu sizden kaynaklanmayan iptal durumları için geçerlidir.

Transfer hizmetine ihtiyacınız var mı?

Hala transfer hizmetinin kendinize göre olup olmadığı konusunu düşünüyorsanız, size biraz yardımcı olalım. Esenboğa havalimanı transferi şu kişiler için uygun olabilir. Havalimanından hızlıca toplantı veya fuar gibi organizasyonlara yetişmek isteyen, Ankara’da kaybolmadan seminer gibi davetlere ulaşmak isteyen, imaj sahibi ve iş adamı niteliğindeki kişiler, lüks bir hizmet deneyimini ucuza yaşamak isteyen herkes!

 

ABONE LİSTEMİZE KATILIN

Tüm indirim ve kampanyalardan anında haberdar olun.

Bitransfer - Türkiye'nin en çok tercih edilen transfer hizmeti

Gitmek istediğiniz yere, kendi seçeceğiniz araçlar ve profesyonel sürücülerle gitmenizi sağlıyoruz. Seyahatlerinizde, eğlencelerinizde, toplantılarınızda, transfer ihtiyacınız olduğu tüm anlarda dilediğiniz yer ve zamanda kullanabilirsiniz.

Erişilebilir fiyata kaliteli transfer hizmeti Bitransfer'de

Bitransfer 7 yıllık tecrübesiyle neyi hakettiğinizi biliyor, bu yenilikleri deneyimlemeniz için hazırız. Kurumlara özel talepleriniz için de bize ulaşabilirsiniz.