Frequently Asked Questions

Havaalanına giderken transfer saatini nasıl seçmeliyim?
Lütfen transfer saatini seçerken havalimanı transferlerinde uçuş saatinden yurtiçi uçuşlar en az 1 saat önce, yurtdışı uçuşlar için 2 saat önce havalimanında olmanız gerektiğini unutmayınız. Araç sizin seçmiş olduğunuz saatte sizi alacaktır.
 
Transfer esnasında başka noktaya uğranabilir mi?
Transfer alınış noktanızdan bırakılış noktasına kadar yapılmaktadır. Transferde duraklama yapılamamaktadır. Araç bırakılış noktasına duraklamasız gitmektedir.
 
Eğer uçağim rötar yaparsa ya da erken inerse?
Biz rezervasyon sırasında verdiğiniz uçuş numaranızdan uçuşunuzu takip ediyoruz. Uçağınız rötar yaparsa şoförünüz uçağınız alana inene kadar bekleyecektir. Bu durumda ek bir ücret ödemeniz gerekmez. Fakat uçuşunuz da planlana göre büyük bir değişiklik oldu ise bize eposta veya telefon ile bildirmeniz gereklidir.
 
Şoförle nasıl buluşacağım?
Transferinize 5-6 saat kala rezervasyon sırasında vermiş olduğunuz cep telefonuna ve eposta adresine şoförünüzün iletişim bilgileri gönderilecektir.
 
Uçuşum iptal olursa ne yapacağım? 
Sizden kaynaklı olmayan bir uçuş iptali durumunda paranız iade edilecektir. Lütfen uçuş iptalinizi bize eposta ya da telefon yoluyla bilgi veriniz.
 
Nasıl ödeme yapabilirim?
Rezervasyonun son adımında kredi kartı ya da banka havalesi ile ödeme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.
 
Ne kadar önceden rezervasyon yaptırmalıyım?
Son rezervasyon saati istediğiniz araç ve transferin yapılacağı şehre göre değişmektedir. Ortalama 24 saat önce rezervasyonunuzu tamamlamış olmalısınız.
 
Reservasyonumu iptal edebilir miyim?
Evet, satın alırken göreceğiniz son iptal saatine kadar rezervasyonunuzu ücretsiz iptal edebilirsiniz.
 
Reservasyonumda değişiklik yapabilir miyim?
Evet, satın alırken göreceğiniz son değişiklik saatine kadar rezervasyon bilgilerinizde değişiklik yapabilirsiniz.

JOIN OUR SUBSCRIBER LIST

Keep instantly informed about all discounts and campaigns.

Bitransfer - Most preferred transfer service of Turkey

We ensure that you arrive to your destination with vehicles you choose and professional drivers. You can use it in anywhere and anytime you need to make a transfer in your trips, entertainments, and meetings.

Quality transfer with affordable price in Bitransfer

With its 7-year experience, Bitransfer knows what you deserve, we are ready for you to experience these innovations. You can contact us for corporation specific requests.