Bodrum Havalimanı Transfer!

Türkiye’nin önemli tatil beldesi Bodrum’da transfer hizmeti alarak otelinize konfor içerisinde gidin! Bodrum havalimanı transfer hizmeti için BiTransferi kullanabilirsiniz. Muğla’da bulunan bütün shuttle firmalarını veritabanında bulunduran BiTransfer, elit bir hizmet almak isteyenler için güvenilir bir pazaryeridir.

Nereden, nereye gideceksiniz?

BiTransfer sitesi üzerinden havalimanını ve gideceğiniz bölgeyi seçebilir, son olarak gireceğiniz tarih ve saat aralığıyla en uygun transfer planlarının listesini çıkarabilirsiniz. Birden fazla firma tarafından sunulacak teklifleri kontrol ederek, Bodrum havalimanından gitmek istediğiniz güzergaha en uygun fiyat sunanı seçebilirsiniz.

BiTransfer nasıl çalışır?

BiTransfer, shuttle firması değildir ancak Türkiye’de TÜRSAB üyeliğine sahip transfer hizmeti sunan firmaların pazar noktasıdır. Bu siteyi kullanarak, Türkiye’nin birçok noktasındaki transfer firmasından hizmet almanız mümkündür. Hızlı ve kolay bir şekilde rezervasyon oluşturabilir ve ödemenizi kredi karı veya havale yoluyla tamamlayabilirsiniz. BiTransfer üzerinden yaptığınız alışverişle ilgili sorularınız BiTransfer müşteri hizmetleri tarafından cevaplanır. İptal, rötar ve seyahatinizle ilgili yaşadığınız her türlü değişimler de tek muhatabınız BiTransfer firmasıdır.

İptal ve rötar işlemleri…

Bodrum havalimanı transfer rezervasyonuyla ilgili sıkıntılar için BiTransfer esnek çözümler sunar. Planlarınızda yaşayabileceğiniz sıkıtılar için BiTransfer müşteri temsilcisi hattını her zaman arayabilirsiniz. Transferden 24 saat önce sistem üzerinden güncelleme veya iptal gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Transfer hizmeti almanın ayrıcalığını yaşayın!

Havalimanından ulaşmak istediğiniz adrese nasıl ve hangi yolla gideceğinize dair bilginiz yoksa ve çok fazla zaman kaybetmeyi istemiyorsanız, transfer hizmetinin ayrıcalığından faydalanmanız gerekir. Bunun için BiTransfer üzerinden havalimanından gitme istediğiniz yeri seçerek, transfer hizmeti sağlayacak araçları listeleyebilirsiniz.

Artık transfer hizmetleri elinizin altında

BiTransfer ile her havalimanından gitmek istediğiniz noktaya transfer hizmeti sağlamak oldukça kolay! Türkiye’nin transfer hizmeti sağlayan firmalarını bir araya getirerek, hızlı bir şekilde hizmet almanızı sağlayan BiTransfer mobil uyumlu yapısıyla elinizin altında! Güvenli ödeme imkanı, esnek zamanlama, iptal ve değişiklik gibi kriterlerle müşteri odaklı hizmet sağlayan BiTransfer tüm sorunlarınızda yanınızda oluyor.

Lüks ve elit bir yolculuğu tamamlamak için transfer hizmetlerinden yararlanın. Bunun için de kaliteli hizmet standartlarına sahip bulunan BiTransfer markasını kullanın. Pişman olmayın!

ABONE LİSTEMİZE KATILIN

Tüm indirim ve kampanyalardan anında haberdar olun.

Bitransfer - Türkiye'nin en çok tercih edilen transfer hizmeti

Gitmek istediğiniz yere, kendi seçeceğiniz araçlar ve profesyonel sürücülerle gitmenizi sağlıyoruz. Seyahatlerinizde, eğlencelerinizde, toplantılarınızda, transfer ihtiyacınız olduğu tüm anlarda dilediğiniz yer ve zamanda kullanabilirsiniz.

Erişilebilir fiyata kaliteli transfer hizmeti Bitransfer'de

Bitransfer 7 yıllık tecrübesiyle neyi hakettiğinizi biliyor, bu yenilikleri deneyimlemeniz için hazırız. Kurumlara özel talepleriniz için de bize ulaşabilirsiniz.