Antalya Havalimanı Transferiyle Kafanız Rahat!

Antalya en çok fuar ve organizasyonların yaşandığı şehir olmakla beraber tatil beldemiz olması nedeniyle de yoğun ziyaretlerin gerçekleştiği illerimizden birisidir.Transfer hizmetlerinin de önemli bir sektör haline geldiği Antalya’da, havalimanı transfer çözümlerinden faydalanmak için yenilikçi bir adres üzerinden yapacağınız rezervasyonla seyahat planınızı tamamlayabilirsiniz. BiTransfer, Antalya’daki transfer firmalarının bir arada olduğu pazaryeri olması itibariyle fiyat rekabetinin de tüketiciler için avantaja dönüştüğü adrestir. Hem uygun fiyata Antalya havalimanı transfer hizmeti almak hem de BiTransfer hizmet kalitesinden faydalanmak için acele edin!

Neden mi BiTransfer?

Rahat ve konforlu bir ulaşıma yönelik talep giderek artıyor. Ülkemizde transfer hizmeti sunan firma sayısının giderek çoğalmasının bunun en iyi göstergesi. İller arasındaki ticari, kültürel ve bilimsel gibi faaliyetlerin artmaya başlamasıyla da seyahatler çoğalmaya başladı. Bu seyahatlerin de değişmez bir parçası olarak transfer hizmetlerini gösterebiliriz. Gerek havalimanında bilim insanlarının veya bir konferansa davetli konuşmacıların lüks araçlarla karşılanması ihtiyacı, gerekse de Antalya’da bir fuar organizasyonuna hızlı ve rahat bir yolculukla ulaşma istekleri transfer hizmeti sunan firmaları önemli kılıyor. 

İşte bu noktada BiTransfer, TÜRSAB kayıtlı ve A sınıfı acenta belgelerine sahip transfer hizmeti sunan şirketleri bir araya getirdi. Türkiye’nin neresine gitmek isterseniz isteyin, BiTransfer ile havalimanından gitmek istediğiniz adrese sizi taşıyacak lüks araç hazır. Bunun için BiTransfer üzerinden transfer detaylarını girmeniz ve son olarak da araç seçerek ödeme yapmanız yeterlidir. 

Transferle ilgili sorunlara yapıcı çözümler

Ödeme yaptınız ama uçuş iptal oldu. Uçuşlarınızda her zaman her şey yolunda gitmeyebilir. Özellikle planlanan işlerde sıkıntı olma ihtimali her zaman daha da yüksektir. BiTransfer de bu gerçeğin farkında olarak, müşterilerinden kaynaklanmayan iptallerde para iadesi garantisi veriyor. İptal durumları dışındaki plan değişiklerinde de BiTransfer ekibini arayarak veya posta atarak bilgi vermeniz transfer için gerekli değişikliklerin yapılması için yeterlidir. Ayrıca sistem üzerinden de planlardaki değişimlerden dolayı transfer günü ve saatini güncellemeniz mümkündür.

Antalya havalimanı transfer hizmeti için BiTransfer ile her şey kontrol altında! Kolayca rezervasyon yap, güvenli öde ve aracın hazır. Herhangi bir sorun ve planla ilgili değişimler içinde yanınızda olacak BiTransfer ekibi… Artık transfer hizmetleri çok daha güvenli!

 

ABONE LİSTEMİZE KATILIN

Tüm indirim ve kampanyalardan anında haberdar olun.

Bitransfer - Türkiye'nin en çok tercih edilen transfer hizmeti

Gitmek istediğiniz yere, kendi seçeceğiniz araçlar ve profesyonel sürücülerle gitmenizi sağlıyoruz. Seyahatlerinizde, eğlencelerinizde, toplantılarınızda, transfer ihtiyacınız olduğu tüm anlarda dilediğiniz yer ve zamanda kullanabilirsiniz.

Erişilebilir fiyata kaliteli transfer hizmeti Bitransfer'de

Bitransfer 7 yıllık tecrübesiyle neyi hakettiğinizi biliyor, bu yenilikleri deneyimlemeniz için hazırız. Kurumlara özel talepleriniz için de bize ulaşabilirsiniz.