Adnan Menderes Havalimanı Transfer!

Havalimanı transfer çözümlerinde müşteri odaklı hizmet sunan BiTransfer, bir shuttle firması olmaktan çok bu firmaları bir araya getirerek Türkiye’nin her noktasındaki shuttle hizmetini ayağınıza getiren bir pazaryeridir. Dolayısıyla tüm seyahatlerinizde ihtiyaç duyduğunuz veya duyabileceğiniz transfer çözümleri için tek bir adres üzerinden rezervasyon imkanı sunmaktadır. BiTransfer bu anlamda Türkiye’de ilk ve tek girişimlerden birisidir. Adnan Menderes havalimanı transfer hizmeti almak için BiTransferi kullanarak, yeni nesil bir hizmet deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sunduklarımız, sunacaklarımızın garantisidir

Kalite, fark yaratmaktır. BiTransfer, sağladığı imkanlarla bunu hedefliyor. Güvenli bir transfer hizmeti sağlamanız için çalışıyor. Bu anlamda transfer ağına TÜRSAB üyesi olmayan ve A kalite standartlarında hizmet sunmayan transfer firmalarını dahil etmiyor. Bunun yanı sıra transferle ilgili yaşanabilecek her problem için de düşünülmüş bir çare var.

1-Planladığınız uçuşla ilgili gecikmeler yaşanabilir. Böyle bir durumda transfer hizmetiniz yanmaz. Havalimanına indiğiniz saatte transfer hizmetiniz gerçekleşir. Uçağınızın rötar yapıp yapmadığı verdiğiniz uçuş numarasıyla Bitransfer ekibi tarafından kontrol edilir.

2-Sizden kaynaklanmayan sebeplerden dolayı uçuşların iptal edilmesi durumunda da paranız iade edilir.

3-Seyahatle ilgili plan değişikliklerinde sistem üzerinden transferde değişiklik yapabilirsiniz. Ya da BiTransfer ekibini arayarak, değişiklikle ilgili taleplerinizi iletebilirsiniz.

BiTransfer, müşteri memnuniyetini sağlamak adına yenilikçi yaklaşımlar ortaya koyarak, transfer hizmetlerinin standartlarının daha da yükselmesi için çalışıyor. Adnan Menderes havalimanı transfer hizmetini BiTransfer üzerinden alarak mükemmel bir transfer deneyimi yaşayabilirsiniz.

Hala ikna olmadınız mı?

Transfer hizmetleriyle ilgilenenler bilirler, farklı şehirlere yapacağınız her seyahat için internet üzerinden farklı bir arayış içerisine girmeniz gerekir. Bu da, hem zaman kaybıdır hem de kalitesiz bir firmaya denk gelmenize sebep olabilir. Böyle bir açmaza düşmemek için BiTransfer ile havalimanı transfer çözümlerinden faydalanabilirsiniz. Bu size TÜRSAB üyesi olan transfer firmalarından hizmet alma imkanı sunar.

Konforlu ve lüks bir transfer hizmeti alarak Adnan Menderes havalimanından İzmir’in Bornova, Karşıyaka, Buca, Göztepe, Aliağa, Konak ve Urla gibi her ilçesine daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşın. Uzman şoförler tarafından gerçekleşecek seyahatlerde duraklama imkanı söz konusu değildir. Herhangi bir sorun olmadığı sürece hızlı bir şekilde transfer noktasından varış istikametine doğru yola çıkılarak, hizmet kaliteli bir şekilde sonlandırılır. 

ABONE LİSTEMİZE KATILIN

Tüm indirim ve kampanyalardan anında haberdar olun.

Bitransfer - Türkiye'nin en çok tercih edilen transfer hizmeti

Gitmek istediğiniz yere, kendi seçeceğiniz araçlar ve profesyonel sürücülerle gitmenizi sağlıyoruz. Seyahatlerinizde, eğlencelerinizde, toplantılarınızda, transfer ihtiyacınız olduğu tüm anlarda dilediğiniz yer ve zamanda kullanabilirsiniz.

Erişilebilir fiyata kaliteli transfer hizmeti Bitransfer'de

Bitransfer 7 yıllık tecrübesiyle neyi hakettiğinizi biliyor, bu yenilikleri deneyimlemeniz için hazırız. Kurumlara özel talepleriniz için de bize ulaşabilirsiniz.